About

This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.

Advertisements

4 responses to “About

 1. Katariina

  Tere!

  Lõpetasin “Petite Anglais” lugemise ning sooviks nüüd raamatukese tagastada või edastada, kuidas soov on.
  Ootan täpsemaid instruktsioone :)

  Terv.
  Katariina

 2. Pille

  Kohutavalt vaimukas sõnaseade! Sattusin su lehele juhuslikult, googeldades “koortriiet”. Nüüd loen juba tund aega ja vahepeal naeran ikka kohe suure häälega! Vahva!
  Tundub vaid kahjuks, et oled blogimise lõpetanud..?

  Igatahes jõudu ja säravaid väljaütlemisi ka edaspidiseks!

  P.

  • Hee, aitäh, rõõm kuulda, tegid südame soojaks! Ei olegi nagu midagi blogida enam, kommunaalmaksud ja konnasilmad. Tundub, et kui lapsed väiksemad, sai rohkem nalja…

 3. Külli

  Kuidas peaksin pöördumist alustama:

  Lp. proua Kodutriibik -)

  Kui olla pikemat aega enda öigest keelekeskkonnast väljas, tekitavad ka köige lihtsamad asjad köhklust. Igatahes tahaksin köigepealt tänada suurepärase meelelahutuse eest, blogist jätkus lugemist tervelt kolmeks öhtuks – venitasin ka natuke, et kauem jaguks.
  Nii hea stiil, vahetu ja aus, töepoolest super!
  Aga tekkis ka möte veidi abi paluda – mismoodi leidsite suvekodu just Pöltsamaale? See on ju üsna kaugel pealinnast, muidugi rahulik ja kaunis koht. Minu perel on olemas veel maja Eestis, täpsemalt Jögeval. Nii privaatne ja parajalt suur krunt, et teist sellist on raske leida.
  Maja on ehitatud endale (töötasin pikalt ehitustarvete kaupluses ja seega on valitud materjalid ikka need, millistega koos saab inimene elada).
  Aga väikelinna elu on karm, tuli valida, kas jääda kodust ilma vöi proovida ennast töestada mujal maailmas. Maja on müügis, aga töelisi huvilisi vähe.
  Äkki on teie tutvusringis inimesi, kes tunneksid huvi? Oleksin väga röömus, kui üks ilus ja kodune maja saaks öige omaniku.

  Siin ka link, kus palju tehnilist ja kuiva juttu – maakler on väga pedantne poissmees, kes väga laitis minu mötet natukenegi soojem pealkiri vöi kirjeldus panna. Köstri kombel – no see ei lähe kohe mette))
  http://www.kv.ee/jogeva-linnas-rahulikus-ja-rohelises-piirkonnas-mu-1903696.html?nr=16&search_key=d219467a4fd71fb8918aeaa909559bd1

  Loodan, et ei tekitanud rämpsposti saamise tunnet.

  Külli Suija-Saar
  kylli.suija@gmail.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s