Eile õhtul lausa mitu toredat asja. Esiteks No-teatri “Perikles” (miks ei võiks olla india filmimuusika saatel toimuvat india tantsude trenni? ma oleks kohe käpp! ja see võimaldaks muidugi osta selga midagi, mis on ühtaegu erkroosa, türkiissinine, sidrunikollane ja laimiroheline, küütlev ja kuldne, lendlev ja liibuv … oh, ma kadestasin neid näitlejaid juba ainuüksi sellepärast!). Ja siis veel Ekpressist loetud pildilooke Lylian Meisteri tuhandel ja ühel järjestikusel ööl  õmmeldud tuhandest ja ühest nõelapadjast. Milline meeldivalt hullumeelne plaan ja nunnu teostus! Meenutab seda “Julie & Julia” raamatut (blogist sündinud teos, millest ka Nora Ephroni film tulekul) – meeleheitel sekretär üritab oma ellu muudatust tuua, otsustades järele proovida kõik Julia Childsi legendaarses kokaraamatus “Mastering The Art of French Cooking” olevad retseptid.

Tuleb näitusele minna. Ja mul on jube piinlik, et ma pole tänini KUMUs käinud, ja see Paul Kondase näitus, millega üritasin end kohale lohistada, pannakse kah kinni.

Advertisements

5 kommentaari

Filed under Uncategorized

5 responses to “

 1. see Childi viide on tore. ma tema elugu lugesin ja hiljuti sain tema suurepärase kokaraamatu kingiks. filmi tahaks ka näha.

 2. oi see Meistri idee tundus niiii vägev :) teeks ka midagi, nt 10 ööd :D
  Ja näitusele tuleb minna jah

 3. Mirjam

  Kolmapäeval Periklese etendusel istudes (esireas!) tekkis taas kord küsimus, et kas No teatrisse valitakse näitlejaid välimuse järgi? Kes liibuvasse kostüümi ei mahu või keda poolalasti lavale saata ei passi, seda tööle ei võeta?

  Rohkem, kui kaunid kostüümid ja tantsud, võlus mind seksikate, noorte, higiste ja TANTSIVATE meeste konsentratsioon laval. Eesti mees on ju, teadagi, tantsulõvi, nii et sellist pilti ei näe just eriti tihti, kus kaine mees ennast avalikus kohas higiseks tantsib. Ja tantsib veel niimoodi, et seda pilti lausa vaadata tahaks…

  Ojasoo on kaval nagu porikärbes, ta on ikka väga hästi lahti jaganud, et teatrite põhipublik naised. Rekkameestele müüakse rehve poolpaljaste naiskaunitaride abil, naistele teatrit poolpaljaste tantsivate meestega.

  Ma plaanin juba teist külastust nimetet etendusele ja seekord ei hakka vaeva nägemagi elukaaslase kaasa meelitamise-keelitamisega vaid kutsun “padjaklubi”.

 4. kodutriibik

  Hee, me avastasime oma mehega uue lemmiku hõrgu Inga Saluranna kujul, kelle kõrval kahvatus isegi me varasem maiuspala Mirtel. Oh sa issand, kuidas see tibi tantsis. Tema figuuri mäletan juba “Ubust” ja vägevat lauluhäält ka. Nii et mulle on NO-etendused lausa topeltrõõm, ja ma ei usu, et eriti perversne: naudin higiseid musklis mehi ja võluvaid näitsikuid, kes Ojasool küll, jah, tihti taustailuks vaid.

 5. ts

  Paistab, et Inga on uus Mirtel. Triibik, kuni need trennid tehakse, kas M.I.A. “Jimmy Adja” järgi oled kodus kekutanud?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s