Seks ja seniilsus

Glamuuritar, nagu ma olen, käisin täna “Seksi ja linna” mängufilmi vaatamas, ehkki esikas on Eestis alles kahe nädala pärast Eat your heart out! Aga kuidagi … kuidagi ebakvaliteetne oli. Udune ja hägune, ei näinud hästi. Istekoht oli hea, tegelaskujud olid hiiglaslikud, aga riided tuhmid seljas.

Kui film oli kestnud oma paarkümmend minutit, avastasin, et mul on päikseprillid ees.

Tõestamaks, et ma veel päris seniilne pole, ning mõistagi ka Carrie arvukatest kostüümivahetustest laetuna lõin pärast filmi Viru Keskuses veerand tunniga ligi tuhat krooni laiaks, ostes kahest poest lumivalgeid esemeid. Nii kiire kulutaja ei saa ju seniilne olla! Komplekti kroonib eile Rimist (of all the places!) soetatud hiiglaslik türkiisi-valgetriibuline suvekübar (mille üle, nagu selgub, teatav kaasblogija koos oma õega samal päeval pikalt-laialt itsitanud oli). Kui linna peale sellega minna ei julge, siis saab maakodus õunapuude vahel heljuda ja laulda “Ministriprouaks ma ju hästi passiks”. Häh, pereisa oli veendunud, et kübar maksis 25 krooni ja imestas, et Rimist ostetud lätu nii kallis võib olla. Pareerisin teravalt ja enda meelest efektselt: “Nikkolo poes on sellised 800 krooni! Nii et jube hästi läks!”

 

Advertisements

3 kommentaari

Filed under Uncategorized

3 responses to “Seks ja seniilsus

  1. maarja

    Ohh Triibik, Triibik:)

  2. Tundsin su artikli Seksist ja Linnast ära puhtalt pildi allkirja järgi. Kes teine ikka mainiks glamuuri ja diskursust koos?

  3. Ps. tegelt kirjutas Kaisa, kes märkas alles pärast, et pole oma ema.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s