Eile õhtul moodustasime Miinaga tandemi “ema ja ta tüütu laps” nagu kunagises Kajaka kaebeloos – ka koht oli sama, Salme keskus. Tegu oli ühe laste tantsukooli kevadsõuga ja Mii oli esimese poolaja isegi ontlikult süles püsinud, vaadates, kuidas mingid väiksemad olendid vahekäigus aelevad. Aga teises pooles pambiti volüümi nii üles, et preili Mii lustakad jalakesed ei suutnud paigal püsida ning ta läks kah hiphoppima. Suusoojaks keelasin ja üritasin teda oma sülle tagasi tõmmata, aga jah, tegelikult tegi ta oma kaasaegse Isadora vabatantsuga mulle kõvasti nalja. Õnneks ei käinud laval siivas koorilaul ega etlemine, vaid karm uhamine, nii et ehk me ikka ei käinud väga närvidele … No nakatas see tantsupisik inimest, mis teha.

Ja Mii oleks füsiognoomia poolest ehtne hiphopimutt. Naljakas oli vaadata neid makaronjaid plikakesi, kes seal midagi sehkendasid. Ja mul endal tuli kah jube hiphopiisu! Oleks ometi olemas emade-laste hiphopitrenn, ma kohemaid läheksin sinna! Füsiognoomia lubab samuti bootyt hööritada ja rõdõnts-rõdõnts hüpata.

Ausalt öeldes läksin isegi niikaugele, et tšekkisin meie klubide trennivõimalusi. Aga jah, see oleks vast liig. Natuke noor olen selleks koomuskiks. Tuleks peale lennata rõõmsa ja pohhuistliku penskarina ja ähvardada Houellebecqi ema kombel neil, kes irvitada julgevad, hambad kepiga sisse lüüa.

MSN-vestluses kaasblogijaga jäi prevaleerima mõte, et tuleks ka napsitamise suurema comebacki – ei ole enam seda endist haaret miskipärast, mingi loll enesekontroll vist või pigem pohmellihirm  – rihtida pensipõlve peale. Et saaks reipa eidekesena teiste reibaste eidekeste seltsis kohvikukülastajaid terroriseerimas käia. Ja ükski konn ei tohiks köhida.

Premeerisin end tänase töövõidu puhul viimaks ometi “Murakarabadega” ja käitusin, nagu soovitab värskes Kroonikas Maile Grünberg: ostuhetkel panna silmad kinni. Et tehing mööduks nagu unenägu, ja kui silmad lahti teed, siis vaatad: ohhoo, kui toreda asja ma endale olen saanud. Hinda ega ostmist – seda ei mäleta üldse.

Advertisements

4 kommentaari

Filed under Uncategorized

4 responses to “

  1. Anu

    väike naps hoiab ikka eidekese reipa :D või siis ootus sellest… et katsuks kuidagi kohvikusse komberdada, siis saab nähtud vaeva eest piisakese konni :D
    aga tegelt meenus mulle üks teine ootus, augustikuus juba loodetavasti tulekul ja vist ikka tuleb ka enne pensipõlve üks pisike nö taasvahelepõige teha :)

  2. kodutriibik

    üks tuttav vanaproua, kes sugugi napsitopsi sisse ei sülita, nimetab seda kohviks kaasavaraga :)

  3. ma ei kannata seda teie lahket kelkimist alkoholiteemal absoluutselt:) ristiköömne tee pole pooltki nii hää kui vein.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s