Oh, veel üks tore asi. Olen Amazonis paar korda mänginud seda mängu, et hakkan tellima soome-kreeka päritolu Tessa Kirose kokaraamatuid, aga viimasel hetkel tühistan siiski. Need on nii armsad tundunud. Aga kallis lõbu inimesele, kes igapäevamenüüna toodab kordamööda hakklihakastet, kanakastet, köögiviljapüreesuppi ja ahjuforelli ning peab sealjuures taluma lõputut viginat.

Kuid nüüd selgub, et Varrak annab välja Kirose “Murakarabast oliivisaludeni” – see on vist see “Falling Cloudberries”? 400 lk, kõva köide, kaunid fotod, viiks-viiks-viiks! Mitte et eestikeelne nüüd odavam tuleks. Aga kui ahvatlus on juba nina all, siis … No siis saab näppida vähemalt.

Advertisements

4 kommentaari

Filed under Uncategorized

4 responses to “

 1. ritsikas

  Oh sul läks siis see kord hästi!

  Mina tegin hullu tembu ära ja tellisin Jan Hedhi kaks kokaraamatut Soomest ära kuna siin pole olemas. Põhjenduseks varsti saabuv sünnipäev! Aga asi on seda väärt- teadsin kohe kui käes hoidsin!

  Aga raamatud on “Mestarileipurin leipäkirja” ja “Intohimona suklaa”.
  Kui sul huvi tekib neid uurida siis on see võimalik raamatute saabumisel!

 2. paks margareeta

  Apples for Jam näiteks on elusast peast ka väärt raamat. Aga tekitab magusaid süümekaid igale laisale emale, tean omast käest. A need on just sellised süümekad, et on selline tunne, et oled parem ema/naine/inimene juba lihtsalt selle pärast, et sul on see raamat riiulis. Ja tasub ikka kiibitseda võõraste inimeste elude kallal – nüüd ma siis tean, et ma pean selle teise raamatu ka ostma.

 3. see on küll moos uudis! a tema raamatud on tõeliselt armsad ja südantsoojendavad.

 4. No nii! Nägin raamatut täna Kristiines, kas oled juba omanik? Selline ilu oli käes hoida ja lehitseda. Peab vist ka enesele ostma, jestas küll!?

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s