Kui eelmisel reedel suvilasse põrutasime, oli vaja igavene hunnik asju kaasa võtta. Särgid-värgid, nõud, toidud, laste mängumaja, ämbrid, raamatud, rätikud, toitu-toitu-toitu-toitu. Veini. Mahla. Impulssostuna toidupoest veel joonistusplokk ja Barbie pildiga pliiatsid ning mingi mäng.

Nujaa.

Alles pärast Jänedat, kui olime kiitnud sealse maastiku tüünet ilu ning rõõmsalt edasi podistasime, haaras nähtamatu käsi pereemal kõrist kinni, nii et süda jättis löögi vahele.

Võtmed.

Suvila võtmed.

Pereisa auks tuleb öelda, et tema suust ei tulnud kuuldavale ainsatki etteheidet ega parastust. Pööras aga otsa ringi – olles eelmise öö OMA suvepäevadel möllanud ning seega magamata ja pohmas – ning podistas meiega Tallinnasse tagasi. Ja lapsed olid tublid. Mirr oksendas sõidu jooksul kolm korda, ei teagi, miks siis nii, ei olnud ju palav ega midagi, aga nad ei virisenud ega kraagelnud ning pimedas magasid juba mõnusasti tagaistmel, tekk peal. Ja meie jõudsime Vikerraadiost isegi Kilmi-Maimiku intervjuuga keskööprogrammi ära kuulata.

Ma pole aasta otsa nii palju raadiot kuulanud kui viimasel nädalal. Hoidistamise juures on klassikaraadio lausa rõõm ja lust. Eriti “Fantaasia” saade. Liigutad aga kulbikest ja hööritad ahtrit.

Advertisements

2 kommentaari

Filed under Uncategorized

2 responses to “

  1. siuu

    viker ja klassika rokivad ikka täiega. sulnis lapsepõli tuleb meelde…. ja turvatunne.

  2. mul on selliste ekstreemsuste vältimiseks kõik võtmed ühes kimbus, nii et käin ringi nagu aidamees, ridikül võtmekoorma all lookas – no mõelge ise – koduvõtmed (3 tk), ema kodu võtmed (igaks juhuks – 3 tk), töövõti (1 tk), maakodu võtmed (4 tk). kusagil vedeleb veel autovõti ka :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s