Kui eelmisel reedel suvilasse põrutasime, oli vaja igavene hunnik asju kaasa võtta. Särgid-värgid, nõud, toidud, laste mängumaja, ämbrid, raamatud, rätikud, toitu-toitu-toitu-toitu. Veini. Mahla. Impulssostuna toidupoest veel joonistusplokk ja Barbie pildiga pliiatsid ning mingi mäng.

Nujaa.

Alles pärast Jänedat, kui olime kiitnud sealse maastiku tüünet ilu ning rõõmsalt edasi podistasime, haaras nähtamatu käsi pereemal kõrist kinni, nii et süda jättis löögi vahele.

Võtmed.

Suvila võtmed.

Pereisa auks tuleb öelda, et tema suust ei tulnud kuuldavale ainsatki etteheidet ega parastust. Pööras aga otsa ringi – olles eelmise öö OMA suvepäevadel möllanud ning seega magamata ja pohmas – ning podistas meiega Tallinnasse tagasi. Ja lapsed olid tublid. Mirr oksendas sõidu jooksul kolm korda, ei teagi, miks siis nii, ei olnud ju palav ega midagi, aga nad ei virisenud ega kraagelnud ning pimedas magasid juba mõnusasti tagaistmel, tekk peal. Ja meie jõudsime Vikerraadiost isegi Kilmi-Maimiku intervjuuga keskööprogrammi ära kuulata.

Ma pole aasta otsa nii palju raadiot kuulanud kui viimasel nädalal. Hoidistamise juures on klassikaraadio lausa rõõm ja lust. Eriti “Fantaasia” saade. Liigutad aga kulbikest ja hööritad ahtrit.

Advertisements

2 kommentaari

Filed under Uncategorized

2 responses to “

  1. siuu

    viker ja klassika rokivad ikka täiega. sulnis lapsepõli tuleb meelde…. ja turvatunne.

  2. mul on selliste ekstreemsuste vältimiseks kõik võtmed ühes kimbus, nii et käin ringi nagu aidamees, ridikül võtmekoorma all lookas – no mõelge ise – koduvõtmed (3 tk), ema kodu võtmed (igaks juhuks – 3 tk), töövõti (1 tk), maakodu võtmed (4 tk). kusagil vedeleb veel autovõti ka :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s