Vanur, nagu ma olen, ruulivad mu blogis meditsiiniteemad. Täna leidsin pea seest niidi. Ilusa sinise, seda tuleb kirurgi auks öelda, aga miks see niit mu peas pärast mitme nädala tagust niiditustamist oli, on iseküsimus. Kuna Tarmo arvas, et kui ta niidi välja tõmbab, tuleb pool aju takkapihta, ja et kõige isukamalt asuks töö kallale meie pere sadistidesektsiooni esinaine ja ühtlasi ainuliige Miina, tegin selle protseduuri ise ära. Miskipärast on enda tehtav valu märksa vähem valus kui teiste tehtav. Aju jäi esialgu paika, niit osutus ilusaks aasakeseks, millega oleks mind saanud nagisse riputada.

Eks ole neid niite ennegi nokitud. Mõned aastad tagasi kintsu pealt. Korduvalt kusjuures.  Tõeline haltuura.

Aga lõbusamat – käisime taas igakevadisel poti- ja kotilaadal. Või mis lõbusamat, nutt on kurgus, sest kui mullu halastasin puust kottide meistrile, siis nüüd pidasin hädavajalikuks edendada Baltikumi kaubavahendust ja soetasin Riia ehtesepalt sensuaalse nimega Mario ******* krooni eest hiiglasliku türkiisiga kaelaehte. Vandusin Tarmole, et kannan seda surmani, ja rääkisin välja, et see on nagu sünnipäevakingi eest või nii. (Kuigi ise maksin, laenasin temalt aint sajaka.) Ühesõnaga, ettekäändeid leidus ohtralt. Ja türkiis on toodud …. pam-para-pam-pam-pam-paaaa! Afganistanist.

Mõistagi soetasime ka seljakotitäie sinki, suitsuvorsti ja – kala ning laste lemmikut patsijuustu. Niisiis – käik läks täie ette. Ja vihma jõudsime kenasti kodus ära oodata, nii et märjaks kah ei saanud.

Täna üritame lõpuks ometi ära vaadata “Kodanik Kane’i”, mis ilmse märgina totaalsest tsiviliseerimatusest meil vaatamata on. Kuigi mul on nii nummi raamat pooleli, et kohe ei raatsikski nigu.

Advertisements

7 kommentaari

Filed under Uncategorized

7 responses to “

 1. no kuulge, ma vahtisin seal laadal suud-silmad pärani, et teid näha. mis kell käisite? meie lahkusime 15.30 paiku.

 2. kodutriibik

  me jõudsime kohale vist 12 ringis ja olime vast poolteist tundi. nii et ei olnud meil määratud kohtuda …

 3. nojah, siis jääb ju veel vanalinna kooli hoov vanalinna päevadel või oli see laat?

 4. ahaa, just-just! me kavatseme küll sinna midagi sirgeldama-plätserdama minna. laupäeval vast.

 5. kas sel laupäeval juba ongi või? ma olen kahjuks siis seotud ramkooli 1 klassi katsetega.

 6. Kas vaatasite “Kodanik Kane” ära? Kunagi ülikooli ajal käisin spetsiaalselt kinos vaatamas. Millegipärast näidati Ekraanis. Midagi ei mäleta. Mäletan seda segast tunnet ainult, mis mind filmi vaadates valdas.

 7. kodutriibik

  kle vaatasime jah. no eks sellega ole see värk, et peab teadma konteksti, mille põhjal teda nii ülistatud on. ja ega ma ausalt öeldes ei tea. seda tean jah, et hearsti eluloo põhjal, ja mõni kaader tundus tõesti oma aja kohta novaatorlik. aga vahel oli ikka paras “fast show”.
  ja filmigrimm on sestsaadik ikka võimsalt arenenud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s