Meid oli eile kutsutud suurepärasesse Kidszone’i m…

Meid oli eile kutsutud suurepärasesse Kidszone’i mängutuppa sünnipäevale. Käisime siis naistrioga, issi oli tööl. Sinna minnes olin küll võrdlemisi räbalas seisundis ja kujutasin ette, kuidas ma iiveldusega võideldes pean Miina järel lippama. Aga õeksed said ilma minuta suurepäraselt hakkama, hõrk tordilõik mõjus täpselt nii, nagu ta minu puhul ikka mõjub – toniseerivalt -, ja ühel hetkel avastasin endki liumäest alla laskmas. Vahepeal lösutasin täispuhutava lossi eestrepil ja mõnus tukk tuli peale. No ja muidugi mu lemmik – pallimeri, kuhu saab mauhti! pea ees sisse hüpata, lauldes: “Laintesse HEI-dan end!”

Õhtu tipphetked möödusid siiski selles hirmsas vingerdavas torus, millest meist ükski eelmine kord alla ei julenud lasta. Kõige toredam oli muidugi see, et Mirr sai hirmust üle ja tuiskas sealt, juuksed püsti ja elekter särtsumas, tosin korda alla. Ja ega ma kah kehvem vend olnud. Aga särakat saab seal ikka võimsalt.

Täna hommikuks oli Mirr Miinalt köhateatepulga üle võtnud, nii et ees seisab meeleolukas tööpäev kahe kraakleva lapsega. Avastasin, et Mirr on kinnitanud tüdrukutetoa ukse külge sildi “TKK Mirjam on kodus”.

Mina: “Mida see TKK tähendab?”

“Tema Kuninglik Kõrgus.”

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s