Kõiges on süüdi Kalevi spaa. Kuna juhe oli totaals…

Kõiges on süüdi Kalevi spaa. Kuna juhe oli totaalselt koos ja eile sai kogu firma preemiat, otsustasin minna šokolaadihooldusse. Helistasin siis mina usinalt kell üheksa hommikul, et zdravstvjuitje, ja vaša tjotja, ma nüüd tuleks siis – ja mis mulle öeldakse. Öeldakse, et kõik ajad on Soome vanamoore täis ja tuleb mitu nädalat ette helistada.

Kuna tahtsin pärast hommikust ujumist ikkagi mingit sõtkumist või katkumist, siis astusin Aia tänavas Hely-nimelisse putkasse sisse, eeldades, et siukse nimega putka võtab kliente avasüli vastu. Sittagi. See tähendab, teisi võttis, aga mind visati välja. Kõik ajad kinni. No käisin siis kupsus ära ja päike hakkas paistma ja ma uimerdasin, õnnis ilme näol, Katariina käigust läbi. Perversse salaplaaniga, et Basiil salongi nimelises urkas nagunii kedagi pole. Oligi, jah, viis vene moori, kellest üks ütles, et pediküür on kakssada kümmendviis krooni. Ja ma siis masohhistliku naudinguga lasin endale lo-fi pedikat teha, saateks muttide lõppematu kaagutamine. Et see oleks tagumine kord. Kui juba, siis juba glamuurselt. Või kui mitte glamuurselt, siis vähemalt odavalt. Mitte kahesaja kümmendviie krooni eest.

No varbad ilusad, oli järgmine peatus Meistrite Hoovi sulnis šokolaterii, sest võrreldes šokolaadihooldusega oli see kõik ju kökk-mökk. No kuidagi sattusin 65-kroonise koogi otsa. Ja siis läks lahti. Lõngapoest Mirrile kampsuni jagu helesinist meriinolõnga. Kaubamaja Annist Dr Hauschka sidruni-kehaõli. Aga see oli endiselt täielik köömes, sest siis ma sattusin suurepärasesse NS kingapoodi (on vist?). No sinna, mis kohati pakub poole ostuhinna eest lisajalanõusid juurde. Ja kohati, nagu näiteks täna, võtab hinnad 50% alla.

Ei, mul ei olnud neid saapaid nii hädasti vaja. Aga jaa, nad olid mõnusad ja ilusad. Issi reageering kodus: “Oh sa helduse vägi!” Mirri reageering kodus: “Ah, eputamine!” Heitsin nendega voodisse ja väänlesin iharalt, matsakad reied taeva poole laiali.

Kalevi spaa on süüdi.

PS Meelest läks ära, et ostsin ka raamatu. Ja ühele käkile guašid ja teisele vesivärvid.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s