Triibiku tänane tootetutvustus. Örtbuljong Herbam…

Triibiku tänane tootetutvustus.

Örtbuljong Herbamare firmalt A. Vogel. Olin paar korda ostnud Rapunzli ökopuljongikuubikuid, aga neil oli mingi kõrvalmaitse, mida ei mina ega mu väiksed koletisekesed ei sallinud. Nüüd aga leidsin Herne tänava ökopoest imemaitsva puljongi. Roheline purk siuke 80 krooni kandis. (Kirjutasin “kraani kondis”). Tänu sellele ja Ökosahvrist soetatud mahehakklihale õnnestus mul eelmine nädal vaaritada totaalselt öko supp, mis maitses totaalselt hästi. Nii hästi, et Miina otsustas korrata oma titeaegseid tempe ning nõudis päeva jooksul neli kausitäit. Hakkas suure jauramisega juba hommikul pihta.

Veel leidsin eile Kaupsist Anni poest punase päevakübaraga rohelist teed. Võiks ju praegusel hooajal päris kasuks tulla. Kotitee, nagu mulle, vanale mazoolile, vabalt sobib.

Nagu Triangel, olen minagi raamatupoes meelisklenud. Ah, mis ma valetan, tuiskasin korraks täiesti sihipäraselt läbi ja haarasin Viivi Luige esseedekogu. Mul on temaga ikka mingi värk. Vahel käib ta mulle närvidele, aga tavaliselt sunnib ikka mingile mõttetegevusele. Järelemõttetegevusele.

Ja täna-üleülehomme peaks saabuma Kriso kaudu tellitud pamp, sees kaks raamatut. Mõnulen juba ette …

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s