Mul on kuri kahtlus, et Paul McCartney eksnaine ta…

Mul on kuri kahtlus, et Paul McCartney eksnaine tantsiks ka kahe puujalaga kabedamalt kui Vilja Savisaar. Ai, pagan, küll ma ikka hööritaks seal oma ahtrit, kui keegi seda näha tahaks. Aga Vilja-sugust kleidipornot ma endaga küll ei laseks teha.

Gerli Padari tantsu on tore vaadata, ma alati nutan natuke ;) No ausalt. Minu puhul moodustab roppus õrnusega lausa vastupandamatu kombinatsiooni. Aga nüüd mul on uued seksikad teksad, mis moodustaksid mu ahtriga vastupandamatu kombinatsiooni, kui neile veel püksirihm peale soetada. Sest muidu vajuvad alla. Kui püksid tavaliselt alla vajuvad, on rõõmu ju nabani, sest see viitab kaalulangusele. Aga kui täiesti uued püksid (isver-susver, Cannes’ist ostetud püksid veel pealekauba) alla vajuvad, siis on ostja natuke mööda pannud vist. No väiksem numero poleks jälle üle kintsu tulnd. Ergo – vaja on osta püksirihm. Saab siis imet näha, mul pole varem midagi vöötada tulnud. Humana, here I come.

Tõsi, vahel tähendab pükste allavajumine ka seda, et püksinööp ja/või -lukk on lahti. See juhtus kord mu pinginaabri Annikaga võrdlemisi piinlikus olukorras. Igavese Tule valvest minema marssimisel. Õnneks oli Annikal üll kandadeni telkmantel, mis rõvedustel paista ei lasknud.

Advertisements

1 kommentaar

Filed under Uncategorized

One response to “Mul on kuri kahtlus, et Paul McCartney eksnaine ta…

  1. Hello, everything is going fine here and ofcourse every one is sharing facts,
    that’s really excellent, keep up writing.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s