Nüüd, kus digikas on jälle töökorras, kaalusin ene…

Nüüd, kus digikas on jälle töökorras, kaalusin enesepaljastuslikke fotoreportaaže stiilis “Minu köögiaken” või “Minu köögilaud”. Jäävad ära. Jõle. No alustame näiteks köögi aknalauast (vasakult): puuviljakorv suure karvase päkapikuga, plekk-kandik kahe tomati ja ühe lasteristsõnavihuga, üle serva tolknev suurrätt, must (igas mõttes) teetass, sulavad kanafileed penoplastist alusel. Jne.

Või köögilaud (vasakult): Kroonika, mähe, kaks kotti leiba ja üks poolik kott sepikut, tühi kilekott Lätist toodud sõira jäänustega, must alustass vettinud melissilehtedega. Jne.

O horror horror. No tegelikult vedeleb köögilaual ka Päevaleht. Ja melissi ostsin ma koos piparmündiga täna Nõmme turult ja istutasin need kohemaid rõdukasti tüümiani ja selle teise mehe asemele, kes mul kasvamast keeldusid. Mu küllusliku basiiliku kõrval. Nii et mingid intelligentsuse ja usinuse rudimendid on veel säilinud. Pluss täiuslik enesevalitsus kaltsukas.

Rahaline seis on nigel. Jajah, ühel hetkel peavad need viis pesueset, mis ma Lindexist 417 krooni eest ostsin, kättemaksu ihuma hakkama. Koos Linette’i vanaroosa bokserikomplektiga. Ja Köögikiusatuste raamatuga. Alp oled sa, vana juust! Alp ja lohakas. Ja su säästurežiim ei ole midagi väärt. Jah, piirduda Spiritis kannu tee, ühe suure mahla ja kreembrüleega kogu pere peale, see on meil tõesti oivaline majandamine.

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s