Nüüd, kus digikas on jälle töökorras, kaalusin ene…

Nüüd, kus digikas on jälle töökorras, kaalusin enesepaljastuslikke fotoreportaaže stiilis “Minu köögiaken” või “Minu köögilaud”. Jäävad ära. Jõle. No alustame näiteks köögi aknalauast (vasakult): puuviljakorv suure karvase päkapikuga, plekk-kandik kahe tomati ja ühe lasteristsõnavihuga, üle serva tolknev suurrätt, must (igas mõttes) teetass, sulavad kanafileed penoplastist alusel. Jne.

Või köögilaud (vasakult): Kroonika, mähe, kaks kotti leiba ja üks poolik kott sepikut, tühi kilekott Lätist toodud sõira jäänustega, must alustass vettinud melissilehtedega. Jne.

O horror horror. No tegelikult vedeleb köögilaual ka Päevaleht. Ja melissi ostsin ma koos piparmündiga täna Nõmme turult ja istutasin need kohemaid rõdukasti tüümiani ja selle teise mehe asemele, kes mul kasvamast keeldusid. Mu küllusliku basiiliku kõrval. Nii et mingid intelligentsuse ja usinuse rudimendid on veel säilinud. Pluss täiuslik enesevalitsus kaltsukas.

Rahaline seis on nigel. Jajah, ühel hetkel peavad need viis pesueset, mis ma Lindexist 417 krooni eest ostsin, kättemaksu ihuma hakkama. Koos Linette’i vanaroosa bokserikomplektiga. Ja Köögikiusatuste raamatuga. Alp oled sa, vana juust! Alp ja lohakas. Ja su säästurežiim ei ole midagi väärt. Jah, piirduda Spiritis kannu tee, ühe suure mahla ja kreembrüleega kogu pere peale, see on meil tõesti oivaline majandamine.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s