Laboratoorne töö nr 3 (laboratoorne töö nr 1 oli n…

Laboratoorne töö nr 3 (laboratoorne töö nr 1 oli nukk Anette nee Stehva juuste puhastamine mullu kevadel ja nr 2 oli … kontrollime … põld-võõrkapsa kasvatamine niiskel köögipaberil. Ei maksa järele teha): “Naturaalne maasikamask”

Eesmärk: ilu, võlu ja tappev seksikus

Vahendid: maasikad, naturaalne jogurt. Kuna segu läheb ootamatult vedelaks, lisada ka täistera-speltajahu, millest pole absoluutselt mingit kasu.

Töö käik: minna kausitäie möginaga vannituppa, üritada seda näo peale määrida ning vaadata, kuidas see näo pealt dekolteesse lahkub. Kuulata ema soovitust ja panna ette Miina pudipõll (rennilaadse taskuga). Heita pikali, olles eelnevalt diivanipadja katnud keskmiselt musta köögirätikuga. Kutsuda ema, kes hakkab möginat sulle näkku plödistama. Panna silmad kinni, sest silma hakkab minema. Kõrvu ei saa kinni panna, aga kõrva läheb ka. Ja ninna. Suruda maha kerge paanikatunne ning fantaasiapildid kipsmaski valmistamisest, ainsaks õhuallikaks suhu pistetud õlekõrs.

Lamada ja kannatada siis ära, kuidas ema mögla jälle kokku pühib ja kausi sisse mögistab. Mitte teha välja tõsiasjast, et mögla eemaldamiseks kasutatakse nõudelappi. (Õnneks mitte väga staažikat.)

Pesta nägu puhtaks. Kreemitada.

Tunda, kuidas nägu hakkab sügelema. Minna vannituppa ja näha, et vasaku põse peale on tekkinud PUNN. Täheldada mõningast punetust.

Tulemus: nullilähedane. Sügelus ja punetus küll taandub, kuid ilu, võlu ja tappev seksikus jäävad tulemata. Kõrvatagused juuksed on maasikamöksist paakunud.

Mentaalne noot: get a life. Või eelista Erna retke, st. Lumene turbamaski.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s