Nädalavahetusel pettusin endas tõsiselt. Käisime S…

Nädalavahetusel pettusin endas tõsiselt. Käisime Saka mõisat vaatamas (jah, grammatiliselt õige, käändub nagu “aasta”, aga ikkagi imelik lugeda) – ja vaatetorni ronimine võttis mul jala ikka nii värisema, et platvormil suutsin ainult istuda ja Tarmot lapsi kinni hoidma utsitada. Häbilugu. Mina, kes ma lapsena Pärnus kuradiratta rooli nii karmilt keerutasin, et ema istme külge klammerdus ja anus, et ma järele jätaksin. Vedel kuju. Mage lugu.

Aga muidu oli meeleolukas ja suvine uiikend marsruudil Tallinn-Maardu mõis-Kiiu torn-Jõhvi-Saka-Tammiku-Viitna kõrts-Tallinn. Mii oli muidugi lõpuks täiesti sooda ning magab ikka veel sõiduväsimust välja (kell on veerand 11 hommikul). Saka on kaunis ja ahvatleb spaamõnusid nautima. Ja Viitna kõrtsis antakse endiselt hästi süüa. Metsaseene-cappuccinosupp, mmm … Aga nüüd peaks Majasoku kombel lahjenduskuuri alustama, sest nädalavahetusel tuleb firma suvepidu (kulturninka, koos esietendusega) ning siis algavad Mirri sünnipäevapidustused.

Eeh, päike tuli välja. Mõtlesin just, et suvetöölisele on sompus suveilm tõeline õnnistus. Aga ei kobise. Olen vunki täis ja kodu tundub pärast reisi isegi oma räpasuses armas. Jajah, räpp tuleks kokku rookida – ja sel nädalal peab Mirri toas midagi ette võtma. Ta käib viimaseid päevi lasteaias ning kappides tuleks korraldada ehtsas ja halastamatus emastiilis puhastus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s