Laps võõrutatud nagu niuhti. Magasime teineteise k…

Laps võõrutatud nagu niuhti. Magasime teineteise kõrval siivsalt nagu Tristan ja Isolde, mõõkagi polnud vaja. Ärkas öösel täpselt ühe korra, pobises uniselt “emme”, tegin talle pai ja magas nohinal edasi. Nagu poleks aasta ja kaheksa kuud mingit öist nosimist olnudki. Hämmastav. Ju siis oli aeg küps. Anna Nicole Smithi büst (päris Lolo Ferrarini ei jõudnud) hakkab kah juba taanduma.

Elukohajärgses raamatukogus on akna all tumba, kust saab võtta mahakantud raamatuid. Varem on seal olnud igasugust prahti. Aga täna oli “Sada aastat üksildust”, mis lipsti mu kotti rändas. Mis sest, et mul üks juba kodus on. Nii et kui keegi soovib, siis annan lahkesti ära.

Sellist kotti tahaks. Hee, Hello Kitty tengelpunga või midagi sama lapsikut pole ikka veel otsima hakanud. Mustamäelt Klementi vabrikupoe kõrvalt kotiärist oleksin äärepealt ostnud vaimustavalt sinise rahakoti, veelgi sinisema kui meie esikukapp. Täisnahast, aga väga soodne oli. Paraku kehva generaalplaaniga. Peenrahataskul polnud pealegi lukku, mistap kujutlesin, kuidas käekoti põhjast tuleb sente otsida. Minust see sinna jäigi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s