Versace-reostus osutus palju hullemaks, kui algul …

Versace-reostus osutus palju hullemaks, kui algul tundus. Sellele järeldusele jõudsin nagu Eesti valitsus liiga hilja – kui Versace-sai ja Versace-juust juba suus. Ka siis ei suutnud ma reostuslaiku küllalt kiiresti tuvastada ning toimetasin seal peal nii mõnedki toimetamised. Köögilaud. Mis lehkas ikka mitu päeva, kuigi olin seda viinaga nühkinud. Mirri kätt, kuhu ta oli suure sortsu lasknud, nühkisin kah.

Eile öösel kell veerand üks avastasin jälle nördinult, et olen Miina kõrval ära kustunud, ja kobisin siis ööriietesse ja kotile tagasi. Ma nii kohutavalt ootan seda aega, kui mõlemad memmed on tudus. Ja kui ma siis kogemata magama jään, olen kurb, sest pärast öist virgumist minust enam elulooma ei saa. Aga seda juhtub viimasel ajal iga päev. Eilne otsus tagasi magama kobida osutus äärmiselt targaks, sest maadam Mii nõudis kell viis hommikul diffi ja kui ma seda vahelduseks ei and, siis jäigi ta üles. Ja veerand seitse tuias mu tuppa õnnetu Mirr ja ütles, et tal on paha. Oligi haige.

Õhtupoolikul seevastu, kui olime kõik virgutava päevaune teinud – isegi mina, kes ma viimasel ajal enam päeval magada ei oska -, naases tudengisand Tartust ja päästis mu siis paariks tunniks minema. Kabrutasin Kristiinesse, kust naasin, nentides: kombinetu. Jube huvitav. Mul tekib juba täiesti hasart tõestada, et meie kaubandusvõrgus puuduvad kombineed. Ae-ae, eided, kust neid kombineid saab? Iz tumbotški?

Advertisements

11 kommentaari

Filed under Uncategorized

11 responses to “Versace-reostus osutus palju hullemaks, kui algul …

 1. ema, isa ja leevike

  kas vaatasid pesupoest? äkki kammisid mothercares ja popis.

 2. triibik

  hee, ega ma loll ole! vaatasin KAHEST pesupoest, seppäläst ja prismast.

 3. ema, isa ja leevike

  äkki sa ei tunne kombineed ära?

 4. Liisapere

  osad öösärgid on kahtlaselt kombineede sarnased…

  Iz tumbotški on muidugi ka, peab tõele siiski au andma. Kuigi: nõukaaegne häbiplekk, mitte kombikas :(

 5. Lupetta

  Kas kombinee higistama ei aja, see ei lase ju õhku läbi :-S ? Mulle tundub ta kuidagi mitteihusõbralik. Ma ülikooli ajal kandsin teatud seelikute all aga poolikuid. OI siis ma kandsin seelikuid ja pihikseelikuid, mu lemmikuid.

 6. ema, isa ja leevike

  oleneb vist materjalist. sünteetilist ei tasuks osta jah.

 7. triibik

  kui ma ütlen kombinee, siis ma mõtlen tegelikult alusseelikut. pesupoes müüakse seksikaid negližeesid, aga seeliku allapanu mitte.

 8. Anu

  Ülemiste keskuses peen pesupood La Sensa – kui nüüd õigesti seda kirjutasin – kui seal ka ei ole, siis vaata Balti Jaama turule, seal müüakse igasugu imeasju, olen kuulnud.

 9. triibik

  mind lihtsalt huvitab, KUIDAS tänapäeva tütarlastel seelikud siivsalt seljas püsivad, kui alusseelik kui selline poest haihtunud on. kas kõik kasutavad antistaatikut? või emade-vanaemade kombineid? paljudel poeseelikutel pole ju alusseelikut küljes. või kui on, siis mingi prosta puuvillane, mis samamoodi sukkade külge naksab.
  oh, kus läks nüüd alles diskussioon lahti! on mul alles probleemid …

 10. ts

  Seda kollektsiooni ilmselt enam müügil pole, aga vt
  http://www.bonbonlingerie.com
  ja kollektsioon Maria K.

  Ja imeilusad silmaklapid olid küll veel poes saadaval.

 11. betty

  mina olen täiesti ebaöko ega pelga vajadusel antiseptikut saba alla surtsutada. aga miskipärast polegi selliseid seelikuid, mis väga sukkade külge kleepuksid. võib-olla sellepärast, et kuni suveni olen külmavaresest püksinimene ja enamasti on mu lemmikud teksaseelikud. aga siin vestlusringis haaras mind hoopis silmaklappide teema. ma vajan neid, sest kardinat ei saa ette tõmmata, kuna siis ma ei näe, kui kass koju tuleb vastu hommikut…oeh, igaühel omad mured. nii et kui sa triibik näed kombinee otsingul ilusaid silmaklappe, siis anna teada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s