Öök. Terve elamine on Versace vänget vambilõhna tä…

Öök. Terve elamine on Versace vänget vambilõhna täis. Kuna Mirr avaldas hommikul väga häälekat soovi koju jääda ja ta on tõesti nädalate kaupa usinalt lasteaias käinud, siis andsin järele. Ja hullun nüüd. Mutid on kogu aeg teineteisel kraes, karvad lendavad ja detsibellid tõusevad. Lasin Mirril vaikselt köögis ühe kilakolakarbi kallal nokitseda, et üks ühes ja teine teises ruumis oleks ja veidigi vaikust saaks. Aga karbi sees oli Versace tester, mis mind öökima ajas. Ja no ega ei saanud ju muidu, kui pidi Versacet luhvtitama hakkama.

Ja see on alles esimene päev kolmest egiidi all “üksi kahe lapsega”. Eilsest teatriskäigust polnud mingit kasu, närv on püsti ja karjuda tahaks. Tööga on täna õnneks veidikenegi lahedam.

Majasokk

Advertisements

3 kommentaari

Filed under Uncategorized

3 responses to “Öök. Terve elamine on Versace vänget vambilõhna tä…

 1. ts

  Aga kuidas teaater oli?

 2. triibik

  teater oli tore, kuid lühike. see-eest järgnes teine vaatus, kus palmaru andis pepeljajevile üle ordeni. palmaru ülikond istus väga halvasti, aga saša oli kaunis nagu ikka.
  riina maidre oli kihvt, ma polnud teda varem laval näinudki. ulfsakist ma parem ei räägi. (õhates paremale ära).

 3. ts

  Ulfsaki “linnuaabits” oli juba “Jänese aastas” väga hea: keblak Pääsuke, räme “olen ma lehm või?!” salatit sülitav Vares ja kesnad seal kõik olid.
  Aga mis tüki lühidusse puutub, siis alati on ju parem tunda, et “oleks et veel ei lõppeks” kui et “läheks nad juba minema” (ja Mihkel Mutti tsiteerides: “Hilja juba, vaja veel vanamemme juurde jõuda…”)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s