Oo, kuis nii kaunis on hommik! Aga sel kaunil homm…

Oo, kuis nii kaunis on hommik! Aga sel kaunil hommikul vaevan oma peakest kahe probleemiga. Esiteks – kas ma tõesti pean mänguväljakule kaasa võtma mingi faking NUUSTIKU, vana ajalehe, käteräti või lausa vannilina? Sest kui me oma tädikestega sinna eile maandusime, siis vaatasid kõigi agregaatide pealt vastu illlllged lombid. Üritasin neid küll pabersalvrätikutega eemaldada, aga need said nii kähku märjaks et. Meie võidukast triost on Mirr ainus, kel on kiletatud püksid. Mul on küll universaalne topismantel, aga liumäest koos Miinaga alla lastes suutsin püksitagumiku ikkagi läbimärjaks teha, nagu oleksin. Ju nõu.

Teine probleem: pärast eilset kahebobi vedamist (tädikeste ühiskaal ca 40 kilo, pakun) ja Miina korduvat tõstmist liumäe otsa on mu parem põlv omadega täitsa kööga. Nagu Baskinil – et kõik on korras, aga vat see … jalg ei paendu. Mu isa, vana vutitreener, ütleks ilmselt, et peaks bindega kinni tõmbama.

Ma nägin täna öösel mitut unenägu. Üks on edastamiseks liiga võigas, aga teises oli Evald Okasel midagi kadunud ja ta oli kurb.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s