Ei, kuni inimene ikka kaltsupoes erutub ja ostma k…

Ei, kuni inimene ikka kaltsupoes erutub ja ostma kukub ja veel endale tagatipuks uue Elle’i ajakirja lubab, mis ta silma veel rohkem särama paneb, siis depressioonidiagnoosi talle panna veel ei saa. Ma igaks juhuks tegin isegi paar debrekatesti netis ära. Et kas on sedamoodi. Ei, ei ole.

No mis mul debretada, kui täna ootab ees teater. Ei, kino. Kinoteater. Järgmiseks kuuks on bronnitud “Nafta”. Seelik tahab ju tuulutamist, vanast väsinud Triibiku-tuustist rääkimata.

Advertisements

4 kommentaari

Filed under Uncategorized

4 responses to “Ei, kuni inimene ikka kaltsupoes erutub ja ostma k…

 1. ema, isa ja leevike

  näeb näeb keegi seal pimedas saalis su seelikut. õnneks on väike vahetund ka, siis saad trepist üles alla käia.

 2. TS

  Oh, kaltsukaostudest tahaks kohe lähemalt kuulda. (Endal täna saagiks TopShopi musta-valge-ja-peene-oranzhi-diagonaal-triibik top (üliõhuke, selga seotav) ja
  poolitatud tableti kujuline kullast käekott.) Ja kõik paduhetero-koduperenaised, kelles Mirtel Pohla on äratanud lesbihetääri, minge tõesti “Naftat!” vaatama!

 3. triibik

  ts: oioioi, tere, (ja tänan komplimentide eest, vahemehe kaudu on need ju veelgi magusamad), mu saak oli tuuletüdrukute pildiga pusa mirrile. ja veel terve hunnik puse. tapvalt trendikad suvepüksid. no peaaegu kõik mirrile – aga ka miina sa tuliuue oranži, lillega t-särgi. mille ma tal lubasin selga panna. ja millele ta külma kohvi peale kallas. minu viga, totaalselt.

  emaisaleevike: tean-tean. ma kavatsen keset seanssi lämbumist teeselda ja ümber kukkuda, et tuled peale pandaks. küll nad siis näevad! ja mu säärejooksul pole kah midagi viga. ainuke häda: mantliga ei saa seda seelikut kanda. seelik kandub kurgu alla.

 4. kalake

  Magi pigistasin endale täna seeliku selga. Pika punaseruudulise. Esimene mitte-raseda seelik peale sünnitust.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s