Nädalavahetus möödus koduseinte vahel. Viga. Kuigi…

Nädalavahetus möödus koduseinte vahel. Viga. Kuigi saavutusi oli ka (kollaste kantidega türkiiskampsun nukk Nuksule, kohupiima-maasikakook, tolmuimemine). Uut töönädalat alustasin kahe kinnisideega. Esiteks: ma pean pääsema Laitse mõisasse, parandan, lossi. No need Sulo Muldia maalitud punased, lillede ja jänestega seinad, mida ma mitmel fotol näinud olen, ei anna mulle enam rahu. Teiseks: kuna ma ööseks siit veel ära ei pääse, pean minema Viimsi spaasse ja korraldama endale ühe totaalselt lõõgastava päeva. Variante on mitu.

Igasuguste iluprotseduuridega seostuvad mulle küll naljasarjad. See “Friends”, kus Ross mingit tülgastavat vanurit puulusikatega masseeris. Ja poni-tädide sketš full body waxist. Rrauhh!

Advertisements

4 kommentaari

Filed under Uncategorized

4 responses to “Nädalavahetus möödus koduseinte vahel. Viga. Kuigi…

 1. paranka

  jajaaa, saan su kinnisideestumisest täiesti aru.
  mina, tähelepanuväärne isik, olen alates imetamise esimest kuust endale vandunud, et kui enam ei imeta, siis lähen kohe massaaaaaaazi ja spa’sse – hooldusse siis. vannun juba peaaegu kolm aastat, millest 1,5 aastat imetamisvabana. “hooldamata” naine nagu ma olen :)
  vaata, et sina siis oma ideest kõvasti kinni hoiad ja selle teoks teed :) kõik asjad vajavad ju hooldust. räägi mehele, ta ilmselt mõistab argumentide jada: masin, hooldus, töökindlus ;)

 2. triibik

  massaažis olen ikka vahel käinud, kosmeetikus ka. aga eriti ihaldusväärne tundub kogu see hommikumantli-basseini-sauna ringkäik. hommikumantel on muidugi kodukana kodumunder.

 3. Lupetta

  Kui kunagi kuskil pakutakse aroomimassaazi näole, siis võtke. See on jumalik tunne.

 4. triibik

  seal viimsis on vist ka mingi näo šokolaadihooldus. oioioioioo. kardan enesevalitsust kaotada ja näomaski suhu kraapima hakata.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s