Tarmo käitus täna eeskujuliku mehena. Kui ütlesin …

Tarmo käitus täna eeskujuliku mehena. Kui ütlesin Keskhaigla naistekliinikusse teed juhatades, et pöörata tuleb enne litsimaja paremale, siis ta ütles: “Kust mina tean, kus see litsimaja on.” Ja kui hakkasime autost väljuma ja kõrvalautot piiksutas keegi blond pikkade juustega tšikk, ütles Tarmo, et mingi vanamoor. Õige.

Aga Inale palju-palju õnne esimese jaanuari poisi puhul! Ta oli nii nunnu, et ma ei jõudnud teda ära vahtida. Iseäranis nunnu oli kõrv. Ja piisikesed krimpsus nahaga sõrmed. Nämma.

Kuusk oli meil öko. Prügikasti kõrvalt leidsime jõuluõhtul. Mirriga. Rookisin rontidest puhtaks ja pistsin vaasi. Munad sai kah külge.

Ja jõuluööl kadus mu imekaunis baklažaanililla pesu, mis jõuluvana toonud oli. Täielik jaanika paanika. Terve esimese püha otsisin. Leidsin linasest kotikesest, mille sisse oli pakitud teine jõulukink. Ei olnud päkapikud mu pesu minema tarinud ega selga pannud, ei olnud. Puhh.

Advertisements

2 kommentaari

Filed under Uncategorized

2 responses to “Tarmo käitus täna eeskujuliku mehena. Kui ütlesin …

  1. Lupetta

    Ei ma usu, et Puhh võttis. Tal on suurem nummer.
    Tartumaal sündis esimesejaanuaritüdruk- Elo Maarja. Pool tundi varem;-)

  2. siuu

    meie soovitus ökokuuse leidmiseks on järgmine. 23-24. detsembril visatakse koolidest seoses koolivaheajale minekuga kuused välja ja siis võib kooli prügikasti juurest leida täitsa kenasid kuuski, parimal juhul nädal toas seisnud. oleme seda valemit juba mitu aastat kasutanud, see aasta jäi kahjuks vahele, sest käisime vanaema väisamas ja tõime oma kuuse oma metsast:p

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s