Oleks mul suur koolitahvel, peaksin sinna sada kor…

Oleks mul suur koolitahvel, peaksin sinna sada korda kirjutama: OSTAN JÕULUKALENDRI AEGSASTI ÄRA! Eile keeldusin Kalevi oma ostmast, sest see oli lihtsalt nii kole, aga täna maksaksin selle eest juba peale, sest Prismas olid jõulukalendrid otsa saanud ja mujale ma enne lasteaeda ei jõudnud. Vaatame, kas Tarmo võlub midagi välja … Ehk läheb, saba sorgus ja silmis kahetsus, Minski poodi?

Advertisements

6 kommentaari

Filed under Uncategorized

6 responses to “Oleks mul suur koolitahvel, peaksin sinna sada kor…

 1. Lupetta

  Aga Kalevi omad ongi koledad ja kommid on ka sees vastikud. Mingid nätsukad. Õige jõulukalender on ikka shokolaadikommiga, kus igal kommil on veel erinev kujund peale litsutud. Ma muidugi olen Kalevi boikoteerijate klubist, see selleks.

 2. kai

  mina, kes ma kogu aeg unustan boikoteerida ja tõden et ilmselt pole sel siis ka mõtet ja kalevi pood on mu tööle kõige lähemal…ütleksin et Kalevil mu arust kaks kalendrit ja vähemalt ühel on sees tuttavad sokolaadikommid nagu mesikäpp ja-ma-ei-mäleta-mis-veel ja täitsa soovitan, eirit kui suurem häda käes Nukuteatri kõrvale poodi tulla

 3. Tarmo

  Need Kalevi kalendrid erinevad ainult väliselt, aga jah, mõlemas on mesikäpad ja -schmäpad sees, nii et kommide üle kurta ei saa. Aga see kunstnik, kes sel aastal pakendeid tegema palgati, on ilmselt küll mingi keskerakondlik golem, kellele oli vaja rakendust anda, et ta peremeest ära ei sööks.
  Omalt poolt sooviksin küll head isu talle.

 4. trini

  Minul näiteks on hea meel, et ma laps ei ole ja ei pea neid vastikuid saksa piimashokolaadiga jõulukalendreid avama. Minu patriotismil ja kodanikuteadlikkusel on oma piir ja see piir läheb just kodumaise kommitööstuse juurest. See ei oleks enam elamisväärne elu, kui ma Kalevi toodangut pruukida ei saaks.

 5. kai

  jah, loodame et tarmo vaatamata kujundusõudustele siiski lahendas olukorra:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s