Pääsesin tunniks ajaks kodunt ära – ja kui tagasi …

Pääsesin tunniks ajaks kodunt ära – ja kui tagasi tulin, oli Mii hakanud kõike suudlusega pitseerima. Andis muudkui Mirrile musi, mutsutas mahlakalt niisama õhku ja musitas ka rõngastest torni, kui oli selle valmis ladunud. Muhh! Sealed with a kiss.

Ütlesin, et lähen poodi brokkolit ostma, aga kappasin hoopis elukohajärgsesse kaltsukasse ja sealt edasi sahvrisse. Jätsin sinna õige mitu sinist raha – ökošampooni ja ökonõudepesuvahendi ja ökokemmerguvannipesuvahendi eest. Viimased kaks meeldisid mulle iseäranis, sest kui pudel tühjaks saab, võib tulla sahvrisse rifillima. Ja siis on palju odavam. Pluss see loodussäästlikusmoment, mis mulle istub.

Karistuseks ei saanud ma mingit brokkolit, no kesse käskis Minskisse minna, eks. Võtsin siis külmutatud köögivilja ja suristasin sellest sitakarva püreesupi. Röstsaiakuubikutega käis küll. Mii nõudis juurdegi. Hea isuga laps, rõõm kohe.

Uhh, kell pole veel kümmegi. Kaks tundi puhast mõnu. Kolm varianti: raamat, mõni Vanity Fair armsa Betty kogust või “Vanity Fairi” film, mis mul tänini vaatamata. Milline meeldiv trilemma.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s