Ema haiglasse viidud, ise üritan omaenda kilde kok…

Ema haiglasse viidud, ise üritan omaenda kilde kokku korjata. Edukalt, sest mul on ju seesamune … Noh, see, kus kinki antakse ja. Ilmselt on vähe neid kodusid, kus lisaks kingile (raamat pluss Body Shopi kinkekaart – sulnis kombinatsioon ihu ja vaimu poputamiseks) saab sünnipäevalaps ka spetsiaalselt tema jaoks nikerdatud trühvleid. Mmmm.

(No seda ma hommikul mõistatasin, et miks on pesumasina peal Amaretto pudel ja tinakulp. Amaretto oli ühe trühvlisordi maitsestamiseks ja kulbi sees sulatati šokolaadi. Mis seletab ka eileöiset magusat kõrbelõhna. Hommikul oli lauale ununenud paber retseptiga, aga see selgus hiljem, sest üllatusmomendi säilitamiseks pigistasin silmad kinni ja keerasin paberi tagurpidi. Ja külmkapis liikusin kah igaks juhuks käsikaudu.)

Ei tea, kas seepärast ütleski Mirr, kui eile õhtul arutasime, mis minu eksliibrise peal võiks olla, et trühvel. Tema enda eksliibris kujutaks tuuletüdrukuid (praegune lemmik, mida ta kõikjale joonistab), Tarmo oma arvutimängu ja Miina oma … muidugi tissi.

Muidu on meil kombeks sünnipäevalaps laulu ja lilledega üles äratada, aga olude sunnil lahkusin täna kodunt juba enne õnnitlusi. Aga seda mõnnam oli tagasi tulla. Jooksin läbi metsa ja avastasin vaarikapõõsad, mida õhtupoole peaks nokkima minema.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s