Kas on kerge olla naisterahvas? Ei ole kerge, väga…

Kas on kerge olla naisterahvas? Ei ole kerge, väga raske on. Võtkem või mu praegused kuumimad dilemmad. Odav kreem või kallis kreem? Odav vene kreem või odav kodumaine? Odavas on kehvemad koostisosad. Raha jääb alles, aga tunnen end odavalt. Tunnen end nagu Kajaka turg Stockmanni kõrval. Kallima puhul maksan peale tohutute reklaamikulude eest. Aga kallis on kindlasti parem ja teeb heal juhul ka ilusamaks. Või siledamaks või klaarimaks või. Ja tekitab tunde “because I’m worth it”, sest ma ju olen vöörth it. Kuhjaga ja sajakordselt.

Siis jälle: looduskosmeetika. Ei ole nii kallis kui kallis kosmeetika. Ja mõjub ehk pikemas perspektiivis paremini. Tekitab natuke vähem vähki. Mõjub enesetundele ökomalt. Aga ehk ei sobi ikka just minu konkreetsele nahale? Ja ehk ikka ei tee ilusamaks ega klaarimaks ega siledamaks ega miskit.

Muidugi jääb üle veel kõige radikaalsem meetod – oliiviõli. Või viinamarjaseemneõli. 100% looduslik. Järelikult tervislik. Odav kah kõige muuga võrreldes. Alati kodus olemas.

Vaat sellised keerulised mõttekäigud. Hulluks võib minna.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s