Elan paigas, mida mõni liigitab juba Kopli alla, a…

Elan paigas, mida mõni liigitab juba Kopli alla, aga mina nimetan ikka kangekaelselt Pelgurannaks. Koplis käin ainult äärmise häda sunnil, sest see rajoon mõjub mulle rusuvalt. Ausalt. No nii, täna oli siis käik postkontorisse. Algus oli paljutõotav – Pelgulinna Selver kerkib mühinal, septembris vist lausa avatakse. Tore.

Postkontoris jälgisin kaastundlikult, kuidas õpilane minu pakki saata pusis. Ma ei ärritunud ka vaatamata sellele, et oli jube palav, higi tilkus ja pilt hiilis tasakesi tasku poole. Ma ei öelnud välja ka mõtet, et kui tal vähem sõrmuseid oleks, vähem maitsetuid hõbesõrmuseid, siis läheks töö ehk kiiremini. Ma olin leebe ka siis, kui tema silmist paistis “Houston, we have a problem” ning tagaruumist toodi ärritunud proff soga selgitama. Ja see kestis kaua-kaua.

Õnneks taipasin eeskojas, jõledas koplilikus eeskojas, mulle antud tshekki lugeda, mida ma tavaliselt ei tee. Rootsi asemel oli sihtpunktiks märgitud Saalomoni saared. Saalomoni saared! Debiilsus. Sain 11 krooni tagasi ja elutarkust jälle juurde. Et tuleb ikka mujal käia. Kuigi postkontorid on vist igal pool ühesugused.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s