Ah, mis ma ikka salgan, et kook tuli veidi toores….

Ah, mis ma ikka salgan, et kook tuli veidi toores. No ütleme, et seksikalt krõmpsuv. Aga mitmest retseptist kokkuklopsitud põhimõttele võib täitsa truuks jääda: muretaignast põhi, sinna riivida halvaad, peale rabarbritükid ja kõige peale maitsestamata jogurt, mis on siiski maitsestatud suhkru ja kaneeliga ja segi löödud paari munaga. Mina, kes ma kunagi küpsetiste alal riskantseid rikoshettisid (kui laenata vanameistri sõnu) ei tee, olen enda üle siiski uhke.

Aga tänase kuuuuuuuuuuumaga oli kõige parem siiski arbuuuuuuuuuuuuus.

Preilid olid nii kenad ja võimaldasid mul täna mulla alla minna. Küll oli hea osa. Aga Menakene kangesti kondine ja Rachel Griffiths näeb kuidagi vana ja väsinud välja. Tema poja nimi on paraku Banjo, mis ei näita teda just kõige paremast küljest.

Jajah, siia ongi paras panna tsitaat värskest pereajakirjast:

Kuidas Eglyd Marion ja Lotta Lizbeth endale nime said?

[…]
Kui esimene tütar sündis, soovis Kaja asja huvitavamaks teha ja valis kaks nime. Marion tundus hästi Eglidi juurde passivat ja et põnevam oleks, kasutas ta viimases y-tähte. Enda nimi tundus Kajale liiga tavaline, oma laste puhul tahtis ta teha teisiti.
Teise lapse sündides meenus mälusopist Liispet, mida Kaja püüdis z-i ja h-ga kaasaegsemaks teha. Et aga esimesel tütrel oli kaks nime, ei saanud ka seekord teisiti. Lotta nime soovitas sõbranna.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s