Mirril tuulerõuged, Miinal kergekujuline silmapõle…

Mirril tuulerõuged, Miinal kergekujuline silmapõletik ning nohu ja köha. Hoirassaa. Hakka või uskuma seda koolkonda, kes väidab, et laste haigusi põhjustab ema stress. Stressipüksid ja -pluusi tõmban ma selga küll. Mõned näited.

* Pühapäeval viskasin mulle järjekindlalt vastu hakkavat Mirri tuhvliga. Õhtul panin Miinat 3 (kolm) tundi magama. Vahepeal hakkas mul nina verd jooksma ja teise vahe peal nägime mõlemad välja nagu kaks Nodsu väikest niisket nartsukest – ulgusime ahastuses nutta ning minu IQ, EQ ja kõik teised parameetrid olid Mii omadega täiesti võrdsustunud.
* Eile näitasin viis korda järjest keskmist sõrme vahtralehega autojuhile, kes mu Merimetsa teel läbimärjaks (olgem ausad, poolmärjaks, sest märjaks sai ainult autopoolne külg) kastis. Varsti tuli seesama auto tulede vilkudes tagasi, slepis reanimobiil. Nii et olin sunnitud oma siivutud zhestid tagasi võtma. Õnneks kandsin ka tumedaid riideid.
* Eile õhtul olin Miina läbi häda unele saanud, kui Tarmo riidehunnikus sealsamas magamistoas hakkas plärisema mobla. Kell kolmveerand üksteist õhtul. Mii tegi silmad lahti, mina tormasin elutuppa, viskasin riidehunniku plärtsti põrandale ja naasin sisinal titte uimastama. Pärast palusime Tarmoga vastastikku vabandust. Siis kobisin ära vanni lugema. See on hea stressihävitaja.

Aga nüüd lülitun automaatpiloodile “haiged lapsed, haige ema ja pakilised töökohustused”. Bai.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s