No mida ma selles kamabatoonis küll leidsin? Kõhn …

No mida ma selles kamabatoonis küll leidsin? Kõhn ja kuivetu nagu esifeministi vanamees ning sama saatuslik nagu käär Viljaveski leiba. Vaat Advocaat on hoopis teine tera – milline magus patt peitub selle kollasinisekirju kahiseva paberi sees! Millised sulnid ja seksikad mõtted mind seda süües valdavad! Ja kui mehine ja intelligentne amet! Kaevur on jälle teistmoodi hõrk – tahumatu, higine, otsusekindel. Teisalt ei jäta mind külmaks ka naiselikud võlud – Tiina, Geisha, Lily, Julia … Kommide maailm on hulluks ajavalt mitmekesine.

Tegelikult tahaksin hoopis vana head veneaegset marmelaadi, koledat kollast ja koledat pruuni ja koledat rohelist, mitte neid faking falgusfoorifärvilisi feike. Kui Tiina hammastega paljaks koorida, tulebki ilus pruun veneaegne marmelaad välja. Mäletan, et lapsepõlves pidi kõigepealt ära sööma rohelised, need olid kõige hapukamad. Nagu ka hernekommide rohelised.

Olen omal tahtel sattunud võrkturunduse küüsi. Tupperware’i päevalillevormist, mida kõik Perekooli ja Delfi moorid ülistavad, on asi veel õnneks kaugel, aga minu näo ilu eest hoolitseb nüüdsest Mirra-Luxe. Seks-komfordi vahendeid pole küll veel tellinud. Ehk peaks – minu tähtkujuga klappiv Mirra-Lvitsa parandab lisaks seks-komfordile ka emakakaela erosioone ja hemorroide!

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Uncategorized

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s